OPIS


OPIS DLA ARTYSTKI TATUAŻU

Cześć! Z tej strony Joanna, CHAŁTURA.

Przygodę z rysunkiem zaczęłam wówczas, gdy Adam Małysz przeskoczył z mojego 6-letniego serca na papier. Wtedy to zakochałam się również w bazgroleniu.

Późniejsze wygrane w konkursach plastycznych utwierdziły mnie w przekonaniu, że mogę zrobić "byznes" z tego, co uwielbiam.

I tak oto powstała CHAŁTURA. Masywne kontury, dużo czerni i jeszcze więcej czaszek to klimaty, w których najchętniej tworzę.

Jak ktoś lubi, to podziaram!

OPIS PRODUKTU

Czarna damska ramoneska

JAKA JESTEM?

Mawiają, że jeśli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Jednak ja jestem z natury rebeliantką i obalam stereotypy! Zadbam o podbicie niejednej stylizacji - nawet jeśli lubisz kobiece koronki i niekoniecznie słuchasz rocka. Jestem bardzo wygodna, dzięki czemu poczujesz się swobodnie - jak we własnej skórze! Moja uniwersalność sprawiła, że stałam się ponadczasowa i nigdy nie wychodzę z mody. Nieźle, co? 😉

Z KIM SIĘ TRZYMAM?

Mam wielu znajomych, z którymi świetnie się dogaduję. Z koszulą w kratę, rurkami i trampkami lubię chodzić na koncerty. Gdy okazja jest bardziej oficjalna spotykam się z białą koszulą, cygaretkami i szpilkami. Bywam też romantyczna, a wtedy najlepiej rozumie mnie sukienka lub spódnica. Jestem bardzo elastyczna - zgram się z każdym i na każdą okazję!

PASUJEMY DO SIEBIE?

Bez wątpienia. Dopasuję się do wielu typów sylwetki, dlatego koniecznie wybierz swój rozmiar, a już wkrótce przejrzymy się razem w lustrze!
Close Menu